Messi mě nikdy nepřestane udivovat, říká trenér Barcelony

Messi mě nikdy nepřestane udivovat, říká trenér Barcelony
OBSAHUJE VIDEO

Po vítězství Barcelony nad Gironou 6:1 měl trenér domácích Ernesto Valverde pro své svěřence jen slova chvály. A přestože si je vědom kvalit svých hráčů, někteří ho stále nepřestávají překvapovat.

Je těžké si na to zvyknout, protože u Messiho si říkáte, že jste od něj už viděli všechno. Ale on vás vždy dokáže překvapit, chválil argentinského hráče Valverde.

Dařilo se ale celému týmu. Barcelonu má po vysoké výhře desetibodový  náskok před svými soupeři. Hattrickem se parádně předvedl Luis Suaréz a čerstvá posila Philippe Coutinho si konečně připsala premiérový gól v lize. A Messi překonal hranici třiceti gólů v právě probíhající sezoně.

A trenér Valverde neopomněl připomenout Messiho gól z přímého kopu: Všichni jsme čekali, že Messi pošle míč přes zeď, on ale střílel po zemi. Když to kope Messi, vypadá to hrozně jednoduše, ale věřte mi, je to hodně složité, uzavřel Valverde pro web World Football.

Pro Messiho zápas vůbec nebyl jednoduchý - zejména z osobního hlediska. V Argentině, v Rosariu, mu totiž zemřel dědeček: pro Messiho to byl první zápas od jeho skonu.