La Liga stále může být naše, šokuje Zidane po prohře v Barceloně!

La Liga stále může být naše, šokuje Zidane po prohře v Barceloně!

Real Madrid sice po Novém roce ožil, nicméně ztráta na Barcelonu byla tak velká, že byl Real už v lednu bez šance a ani nyní na tom není podstatně lépe. A to navíc poslední utkání na hřišti Espanyolu Barcelona Bílý balet prohrál. Zidane však nic nevzdává...

Bílý balet už od začátku sezóny válí v Lize mistrů a zejména jeho hlavní hvězda Cristiano Ronaldo je v této soutěži při chuti. Obhájit Ligu mistrů a vyhrát ji potřetí v řadě jistě nic nereálného není. Nereálná je ovšem obhajoba titulu španělského mistra.

To si ale Zidane nemyslí. Francouzský kouč Realu Madrid si i přesto, že je březen, myslí, že o titulu ve prospěch Barcelony rozhodnuto není. A nejen v souvislosti s tím, že se na katalánský tým dotahuje Atletico Madrid. Šanci na tuto trofej má prý i Real.

"Jestli chceme vyhrát titul, musíme zvítězit téměř v každém zápase," říká Zidane. "Tohle musíme dělat každý týden a každý den. To je jediné, nad čím musíme přemýšlet," pokračoval kouč Bílého baletu. 

"Musíme ale myslet na to, že je to liga, a ne jen nějaká naše soukromá soutěž. Všechny týmy mají stejné podmínky. My nejsme tím týmem, který je v tabulce první. Proto musíme spoléhat na ztráty našich soupeřů," doplnil Zizou. "Nic však nevzdáváme a každý týden se pokusíme vyhrát," ukončil legendární záložník.