Přijde AC Milán o perspektivní defenzivní zeď? Na seznamu Realu se ocitl Romagnoli

Přijde AC Milán o perspektivní defenzivní zeď? Na seznamu Realu se ocitl Romagnoli

Real Madrid se začal zajímat o skvěle hodnoceného obránce ve službách AC Milán Alessia Romagnoliho, který už má na Apeninském poloostrově odehráno 126 prvoligových utkání.

Prezident Los Blancos Florentino Pérez si uvědomuje, že je třeba v rámci plánované generální přestavby kádru najít kvalitního stopera.

Čelní představitel úřadujícího vítěze Ligy mistrů se zajímal o jiného zadáka Rossoneri Leonarda Bonucciho, ale nyní je připraven soustředit se výhraně na Romagnoliho, jenž je perspektivnější.

OK Diario hlásí, že je třiadvacetiletý střední obránce s minulostí v AS Řím či Sampdorii Janov snadnější a dostupnější volbou, než zkušený italský reprezentatn s minulostí v Juventusu Turín.

Už třicetiletý Bonucci navíc trvá na tom, že je na San Siru velmi spokojený a působení pod novým koučem AC Gennarem Gattusem si užívá.

Kolega Donnarummy, Abateho, Montoliva a spol. by mohl být vedením Milána "obětován" kvůli tomu, aby se osmnáctinásobný šampion Serie A a sedminásobný vítěz Ligy mistrů vlezl do limitů finančního fair play.