Real i Manchester United jsou v pozoru. Alaba naznačil možný krok ven z Bayernu

Real i Manchester United jsou v pozoru. Alaba naznačil možný krok ven z Bayernu

Vysoce hodnocený obránce David Alaba uvedl největší evropské kluby do pohotovostního režimu. Svěřenec Juppa Heynckese totiž uvedl, že by jednou mohl převlékat dres.

Reprezenant Rakouska z bavorské Allianz Areny patří k velmi žádanému zboží již řadu let. Jen v této sezoně bylo jeho jméno mediálně spojováni s Realem Madrid, Barcelonou, Arsenalem i Manchesterem United.

Kolega Lewandowskiho, Robbena, Neuera a spol., jenž je odchovancem aktuálního německého lídra, jehož opustil pouze kvůli krátkému hostování v Hoffenheimu, o veškerém zájmu moc dobře ví a v interview pro Kurier o možném transferu jinam také promluvil...

"Jsem si vědom toho, že se jednoho dne musím rozhodnout. Stále si to tady užívám. Také si ale dokáži představit jinou cestu, že bych podnikl další krok nebo hledal novou výzvu," pronesl vítěz Ligy mistrů z roku 2013.

"Teď to ale nechávám otevřené. V této sezoně mám stanoveny cíle, kterých chci dosáhnout. Právě proto teď nemám myšlenky na tyto věci," přiznal pětadvacetiletý rodák z Vídně, jehož osobní konto již zdobí šest bundesligových primátů.

Takže léto 2018?