Juventus má poslední šanci na udržení Sandra. Rozhodne i Real Madrid

Juventus má poslední šanci na udržení Sandra. Rozhodne i Real Madrid

Už v létě loňského roku Juventus odmítl nabídky za Alexe Sandra. Ten tak nadále zůstává hráčem Staré dámy, dlouho by to ale platit nemuselo. Záleží především na úspěchu v Lize mistrů. 

Alexe Sandra už v létě chtěla Chelsea, která nabízela 60 milionů eur. Tuto sumu ale Stará dáma odmítla a Brazilec tak nadále zůstává hráčem italského velkoklubu. 

S ním vyhrál dvakrát Scudetto i italský pohár, brazilský obránce ale touží po úspěchu v Lize mistrů. Pokud Turín znovu nevyhraje, Sandro bude nakloněn k přestupu. Rozhodnout by tak mohlo už čtvrtfinále Ligy mistrů, ve kterém Juventus změří síly s Realem Madrid.

Pokud by to opět nevyšlo, v létě by Sandro s největší pravděpodobností požádal o přestup. A zájemců je poměrně dost. Kromě Chelsea Sandra sledují oba manchesterské kluby či právě Real Madrid.

Deník Tuttosport ale přišel s informací, že pokud by měl Sandro odejít, bylo by to do Paris St. Germain. Rozhodující vliv by měl mít sportovní ředitel PSG Antero Henrique, který se Sandrem úzce spolupracoval již v Portugalsku a bek Juventusu s ním má vynikající vztah.

A suma, za kterou by Alex Sandro opustil Juventus Turín? Spekuluje se až o osmdesáti milionech eur.