Šest známých ostravských tváří, které by mohly v případě sestupu Baníku zamávat

Šest známých ostravských tváří, které by mohly v případě sestupu Baníku zamávat

Baník Ostrava, jemuž chybí na příčku, jež bude znamenat záchranu osm bodů, by si mohl opět po roce zahrát Fotbalovou národní ligu. Dle průběhu soudobé HET ligy má k sestupu jasně nejblíže a zatím mu ani příliš nepomohla trenérské výměna. 

Kterých šest hráčů aktuálního áčka kouče Bohumila Páníka už by se boje v druhé nejvyšší soutěži nemusely týkat? Redakce eFotbal.cz to spíš než na Diopa, Hrubého, Fleišmana, Mičolu, Budinského či Jiráska vidí na tuto šestici...

Christophe Psyché (29 let, obránce)

Devětadvacetiletý rodák z Marseille Christope Psyché posílil ostravský celek letos v zimě. Do české ligy dorazil jakožto volný hráč, s tím, že naposledy působil v nejvyšší norské soutěži v barvách Sogndalu.

Pokud by se Baník poroučel o patro níže, možná by zamával současným barvám i ostřílený zadák. Kdo ví, jestli by ten, jenž už v HET lize nasbíral čtyři starty v základní sestavě, stál o FNL...

Tomáš Poznar (29 let, útočník)

Exzlínskému útočníkovi končí hostování z Plzně a Ostravu s největší pravděpodobností opustí. Vytáhlý hráč nebyl gólový v Doosan aréně a není gólový ani na nynější adrese, o čemž svědčí pouhé dvě trefy behěm osmnácti vystoupení.

Bývalý hráč Vítkovič či Spartaku Trnava, jenž dorostl do výšky 194 centimetrů, už zřejmě nemá šanci ani ve Štruncových sadech a zřejmě bude prodán. Jednou z možností budou nepochybně Ševci.