Hvězdný záložník, nechtění hráči i velká naděje. Kteří Los Blancos jsou zapůjčeni jiným týmům?

Hvězdný záložník, nechtění hráči i velká naděje. Kteří Los Blancos jsou zapůjčeni jiným týmům?
BÍLÝ BALET

Real Madrid má mnohem více kmenových hráčů než číslo hrající na zeleném pažitu na stadionu Santiago Bernabeu. Do kádru Bílého baletu totiž patří i čtyři jména, jejichž nositelé momentálně hostují jinde. Jedno z nich svému kmenovém týmu může brzy říct, že jeho zbavení se byla chyba. O koho se jedná a jakou mají tihle čtyři v královském klubu budoucnost?

James Rodríguez – Bayern Mnichov

Borec, který má do Realu momentálně nejblíže. Ne však zeměpisně, nýbrž fotbalově. „Jeho“ Bayern se za týden utká v Lize mistrů proti „jeho“ Realu. Kolumbijský internacionál je v Mnichově ovšem pouze na hostování. Zinedine Zidane mu loni nedával moc herních minut a James to řešil odchodem za někdejším koučem Ancelottim právě do Mnichova.

Italský trenér byl ovšem brzy vyhozen, nemělo to však vliv na Jamesovy výkony v dresu Bayernu a nyní patří mezi hvězdy týmu. Jeho hostování končí za rok v červnu, návrat do Realu ale nejspíš nepřipadá v úvahu.

Mnichovský gigant může kdykoliv během této dvouroční lhůty uplatnit výkupní klauzuli ve výši 45 milionů euro, na které se s Realem dohodl. A jediné, co by tomu mělo zabránit? Špatné vztahy Jamese s budoucím koučem Nikem Kovačem, jenž převezme Bayern na začátku příští sezóny.

Výsledek obrázku pro james rodriguez bayern