Di María se zřejmě rozloučí s životem pod Eiffelovkou. Důvod? Madridská mise č. 2

Di María se zřejmě rozloučí s životem pod Eiffelovkou. Důvod? Madridská mise č. 2

Ostřílený harcovník Ángel di María, jenž se v této sezoně nejvyšší francouzské soutěže střelecky prosadil hned jedenáctkrát a dalších šest branek navíc připravil svým kolegům, by se mohl vrátit do Madridu, ve kterém již působil v letech 2010 - 2014.

Podle francouzských zdrojů však není ve hře Real, se kterým získal celkem šest trofejí, nýbrž konkurenční Atlético.

Agent třicetiletého křídelníka, jenž by měl Ligue 1 opustit v letní přestávce, už přímo ve španělské metropoli jednal se sportovním ředitelem Atletů.

"Fotbal je zvláštní sport. V Paříži jsem šťastný, ale klub chce přivést další hráče a některé budou muset prodat. Není to moje rozhodnutí, ale jde o rozhodnutí klubu. Zatím jsem ale klidný," nechal se slyšet dlouholetý argentinský reprezentant.

Bývalý rychlonohý hráč Benfiky Lisabon či Manchesteru United, za kterého zaplatil mistr ze země galského kohouta 63 milionů eur, by mohl být jedním z těch, kteří se na stadionu Wanda Metropolitano pokusí nahradit Antoine Griezmanna, který má mít za velké peníze namířeno do Barcelony.

Část z vytěžené sumy by totiž měla být investována právě do rodáka z Rosaria, jehož si v mužstvu přeje i jeho krajan a trenér Diego Simeone.