Vyhřátá lavička v Barceloně? V Anglii je připraven pro Pavlenku mnohem zajímavější flek

Pouhý rok v Bundeslize stačil na to, aby se český legionář Jiří Pavlenka dostal do podvědomí velkoklubů. Ve Werderu Brémy si udělal skvělou vizitku a je možné, že již během tohoto léta zamíří na věhlasnější adresu. V uplynulých týdnech bylo jeho jméno spojováno dokonce s Barcelonou, ale na Ostrovech se rýsuje mnohem zajímavější flek.

Vyhřátá lavička v Barceloně? V Anglii je připraven pro Pavlenku mnohem zajímavější flek

Barcelona má Pavlenku na seznamu kandidátů na post náhradního brankáře, ale je jasné, že český legionář by raději upřednostnil pravidelné herní vytížení. To by se mu mohlo dostat na Anfield Road, neboť Liverpool podle britských listů někdejší tvář ostravského Baníku a Slavie monitoruje.

Liverpool hledá novou jedničku, protože německý gólman Loris Karius ve finále Ligy mistrů selhal a je nemyslitelné, že by v nové sezóně byl opět mezi třemi tyčemi. Jürgen Klop ho sice po prohraném zápase v Kyjevě bránil, ale i tak hledá náhradu.

Kandidátů je hned několik. Z římského AS by mohl přijít Allison Becker, zvažuje se také vykoupení Jana Oblaka z Atlétika Madrid. Na Ostrovech se zase skloňují jména jako Jack Butland, Nick Pope nebo Alex McCarthy. Český legionář ale patří také mezi adepty a je možné, že ho Reds během letního přestupového okna osloví.