Belgická hvězda připustila odchod z ostrovů! Zájem má hlavně Real

''Připouštím, že letos opustím Chelsea,'' slyšeli po duelu o třetí místo novináři z úst Edena Hazarda. Belgičané uspěli, odvezli si z Ruska bronz a hlavním důvodem toho všeho byl především skvělý Hazard. Ze všeho vyplývá, že by měl zamířit do Španělska, kde o jeho služby stojí Real Madrid.

Belgická hvězda připustila odchod z ostrovů! Zájem má hlavně Real

Bezprostředně po úspěšném boji o bronz se hvězda vítězného celku rozhodla svěřit novinářům s velice zajímavou novinkou o vlastní fotbalové budoucnosti.

Jak je dobře známo, Eden Hazard byl spojován s Realem Madrid a Barcelonou, oběma španělskými giganty. Navíc odmítl podepsat nový kontrakt s londýnskou Chelsea, a tak bylo zřejmé, že má v plánu svou kariéru posunout jinam, zřejmě mimo ostrovy a to k Pyrenejím.

Chelsea zcela jistě nebude ráda, když Hazard bude chtít opustit Stamford Bridge, ale pokud se hráč rozhodne, tak dřív nebo později odejde.

''Po šesti nádherných letech v Chelsea je možná čas objevit něco nového,'' řekl Hazard a naznačil odchod.

''Rozhodně se budu moct rozhodnout po šampionátu, jestliže chci odejít nebo zůstat, ale finální rozhodnutí bude stejně na Chelsea, jestli mě budou chtít nechat jít. Mojí oblíbenou destinaci znáte,'' dodal na závěr a naznačil, že by rád do Španělska.

Slovo došlo i na nového kouče Chelsea. Mauricio Sarri je podle Hazarda kvalitním koučem, o čemž jej přesvědčil reprezentační kolega Dries Mertens, jenž zná Sarriho z Neapole.

''Jestli je dobrý kouč? Pokud budeme vyhrávat trofeje, tak ano. Dries mi říkal, že je dobrý trenér. Budeme muset tvrdě pracovat. Čeká nás italská cesta, ale to už jsme zažili s Antoniem,'' sdělil Hazard a uzavřel rozhovor.