Zlínský žolík Jakubov: Nesmíme se nechat vyprovokovat od fanoušků, Baroše či jakéhokoliv jiného hráče

Zlínský žolík Jakubov: Nesmíme se nechat vyprovokovat od fanoušků, Baroše či jakéhokoliv jiného hráče

Sedmadvacetiletý útočník Alexander Jakubov si v posledních pěti letech vyzkoušel hned sedm klubů - po Senici, Vlašimi, Bautzenu, Varnsdorfu, Baníku a Ústí se v současnosti snaží prorazit ve Zlíně.

Pro trenéra Ševců Michala Bílka je zatím žolíkem, který zasáhl do závěrů čtyř utkání a během 12 minut čistého čase už se mu podařilo i skórovat.

Na moravské Letné je však pořád až útočníkem číslo 4. V hierarchii týmu, který nedostal gól již pět duelů v řadě, jsou před ním Železník, Poznar i nejlepší střelec Beauguel

V devátém kole (v pátek od 18:00) jde čtvrtý Zlín na pátý Baník, což bude speciální právě pro Jakubova, jenž v Ostravě nezažil zrovna povedené časy. "Přiznávám, že budu mít o malinko větší motivaci než na jiný zápas. Znám tam hodně kluků včetně realizačního týmu. Moc se na ten zápas a vyprodaný stadion těším. Věřím, že naši fanoušci nás budou podporovat od začátku až do konce a spolu s fanoušky Baníku vytvoří skvělou atmosféru," pronesl na webu fcfastavzlin.cz kolega Jiráčka, Bartošáka, Dostála a spol.

Atmosféra v hledišti by se mohla promítnout i do dění na hřiště, kde se očekává zarputilý boj. "My se tím nesmíme nechat ovlivnit. Musíme hrát tvrdě, ale ne zákeřně. Myslím, že všichni znají Barošovu hru. Nesmíme se nechat vyprovokovat od fanoušků, od Baroše či jakéhokoliv jiného hráče. Myslím si, že Baník přijede po pondělní prohře se Spartou hodně nažhavený a bude válčit a chtít útočit. Nemyslím si, že sem přijedou bránit," uzavřel na téma Pánikova souboru Jakubov, jehož slova vyšla na stránkách fcfastavzlin.cz.