S čím že se to Hazard rozhodl skoncovat? Klubový ani reprezentační dres to není

S čím že se to Hazard rozhodl skoncovat? Klubový ani reprezentační dres to není

Britský tisk zahrnuly titulky, že "Eden Hazard končí..." a ačkoliv si jen málokdo mohl myslet, že by se mělo v jeho sedmadvaceti letech jednat o zamávání profesionální dráze, konec reprezentační etapy už se do myslí fanoušků dral.

Belgičtí příznivci si ale mohou oddechnout. Bývalá hvězda Lille se totiž rozhodla skoncovat se svými typickými a tradičními gólovými oslavami, k čemuž ji donutil zdravotní stav.

Ikona Blues se vždy po skórování trávníkem projížděla po svých kolenou a právě tento oslavný akt už diváci na tribunách neuvidí. "Moje kolena jsou v jednom ohni," postěžoval si s bolestivým výrazem ve tváří svěřenec manažera Maurizia Sarriho.

Další gólové oslavy už tak budou probíhat v jiném duchu a podle současné formy jich zdá se nebude málo. Belgická osobnost totiž vstřelila branku hned v sedmi z posledních devíti duelů za svého londýnského zaměstnavatele, přičemž proti Cardiffu dokonce zaznamenala hattrick.

Se šesti trefami nyní kolega Moraty, Kantého, Fábregase a spol. vévodí střelecké tabulce Premier League před Agüerem i Kanem.