Mané: Kývnout Liverpoolu bylo nejlepší rozhodnutí mé kariéry

Senegalský reprezentant Sadio Mané, jenž působí na Starém kontinentu po celou svou profesionální kariéru, by měl být i v příštích letech k vidění v liverpoolských barvách. Někdejší hráč Mét či Salzburgu jednal s vedením Reds o novém kontraktu několik měsíců a k finální dohodě došlo tento týden.

Mané: Kývnout Liverpoolu bylo nejlepší rozhodnutí mé kariéry

Původnění znění kontraktu ho vázalo k Anfield Road do června 2021, s tím, že nová podoba smlouvy mu zaručí pobyt ve městě Beatles až do léta 2023. Nyní už má klid a může se soustředit jen na hru samotnou včetně sobotního výjezdu na půdu Watfordu...

"Jsem velmi šťastný, velmi šťastný z toho, že si prodloužím působení v Liverpoolu. Byl to skvělý den a teď už se těším na vše - že pomohu týmu, pomohu klubu k dosažení našich snů a zvláště na to, že vyhrajeme trofeje," citoval web eurofotbal.cz slova ofenzivního tykadla, jehož si osmnáctinásobný mistr Anglie pořídil v roce 2016 za 34 milionů liber ze Southamptonu.

Kolega Firmina, Lallany či Sturridge si pobyt u řeky Mersey užívá a nezalitoval ani na okamžik. "Vždycky jsem říkal, že jakmile se naskytla příležitost přestoupit do Liverpoolu, dvakrát jsem se nerozmýšlel. Jednalo se o správný klub ve správnou chvíli, navíc zde byl správný trenér. Bylo to nejlepší rozhodnutí mé kariéry," pokračoval na stránkách eurofotbal.cz šestadvacetiletý snajpr, který k tomuto datu absolvoval za LFC 89 soutěžních vystoupení s bilancí čtyřiceti přesných zásahů.