Solari prozradil, proč je Isco na černé listině. Jak je možné, že to hráče nechává klidným?

Veřejným tajemstvím posledních dní je spor současného kouče Realu Madrid Santiaga Solariho se španělským záložníkem Iscem. Již před úterním utkáním s římským AS bylo jasné, že nevraživost mezi těmito dvěma kohouty graduje. Nikdo ale nečekal, že ho stratég nepošle do hry a vykáže rovnou na tribuny.

Solari prozradil, proč je Isco na černé listině. Jak je možné, že to hráče nechává klidným?

Isco vykazoval nespokojenost s herním vytížením již za vlády Zidaneho v minulé sezóně. Hojně se spekulovalo o jeho odchodu, ale nakonec se tak nestalo. Napjatou situaci vnímají i ostatní hráči v kabině. „Neříkám, že nepracuje, ale fotbal je takový, musíte hledat, co nefunguje a zlepšit se v tom,“ naznačil diplomaticky Marcelo.

Španělské listy poukazují na problém a jako hlavní faktor označují bídnou ochotu spolupracovat na filozofii, kterou nový kouč Bílého baletu prosazuje. Isco se údajně již několikrát ozval při tréninku negativně a kouč mu to dává nyní sežrat. Opět se tedy nabízí otázka, zda Isco nezvedne ze San Bernabeu kotvy.

Solari mu nechává málo prostoru ve hře, což se zkušenému záložníkovi samozřejmě nelíbí. Podle posledních zpráv by mohl rodák z Malágy již v lednu měnit klubové barvy, neboť zájemců je hned celá řada. V minulosti byl spojován s londýnskou Chelsea, ale ve hře je údajně i Manchester City. Naposledy se prý na jeho dostupnost dotazoval i Ancelotti, který by jej rád přivedl do Neapole.