Sparta bude posilovat levou stranu obrany, z Jablonce má přijít Radova jistota Hanousek

Sparta bude posilovat levou stranu obrany, z Jablonce má přijít Radova jistota Hanousek

Ačkoliv má momentálně čtvrtá Sparta v tuto chvíli na post levého beka tři až čtyři alternativy, i tak zřejmě přivede do letenské Generali arény další nové jméno.

Jak informoval server iSport.cz, slavné "S", které je mocně spojováno také s nákupem Švéda Karlssona, je blízko dotažení zimní posily číslo 1, jíž by se mohl stýt jablonecký zadák Matěj Hanousek.

Jeden z železných mužů souboru Petra Rady nevynechal v aktuálním ročníku Fortuna:ligy ani jedno utkání a šel do akace sedmnáctkrát. Další dvě vystoupení přidal v MOL Cupu a pět startů má v Evropské lize.

Pětadvacetiletý bek, jenž dorazil na Střelnici z Dukly a na současné adrese už se dvakrát probojoval do finále domácího poháru, už je součástí zelenobílých barev ze Střelnice od září 2015. Pravidelně hrávat však začal až v uplynulém soutěžním ročníku.

Společně s Hrubým, Holešem a Trávníkem patří k největším oporám Peltova klubu. Na pozdim má jeho chlebodárce před sebou ještě duely v Karviné, v Kyjevě a se Slavií. Od nového roku 2019 už se však možná může hlásit opět v metropoli...