Costa potvrdil hroznou atmosféru na Letné: Sparta nepatří tam, kde teď je

Costa potvrdil hroznou atmosféru na Letné: Sparta nepatří tam, kde teď je

Letenskému "S" to po reprezentační pauze nejde, o čemž svědčípouhý jeden vstřelený gól ze hry v posledních čtyřech soutěžních kláních a série tří ligových zápasů bez vítězství.

Sparta nezvládá hlavně závěry. V poslední desetiminutovce už v dosavadním ligovém dění inkasovala 9 branek, což se jí naposledy přihodilo čtyřiačtyřicet let zpět v ročníku 1974/1975.

Velezkušený defenzivní univerzál Costa Nhamoinesu, jenž přišel do Prahy z polského Zaglebie Lubin, potvrdil, že se po poklesu na páté místo tabulky dá hovořit o krizi...

"Asi jo, musíme dál tvrdě pracovat a pokusit se situaci trochu vylepšit v Příbrami," zmínil poslední podzimní kolo svěřenec Zdeňka Ščasného, jehož slova vyšla na sport.cz.

Pokud jde o atmosféru v kabině, s ligovým rozjezdem je nesrovnatelná. "Je to hrozné, je vidět, že se nám nedaří. Hrajeme za Spartu, kde jsou vždy velká očekávání. O to horší je, když se nedaří," posteskl si webem sport.cz citovaný kolega Radakoviče, Štětiny, Čiviče a spol.

Jak z krize ven? "Nezbývá nám, než dál bojovat a věřit, že se všechno zlepší, protože Sparta nepatří tam, kde teď je," doplnil na stránkách sport.cz Costa.

Ten se vyjádřil také k protestům fanoušků, kteří dávali svou nespokojenost najevo již ve druhé polovině zápasu se Skláři. "Určitě to nebylo příjemné, ale jejich reakce se dá pochopit, protože nevyhráváme. Musíme se dál rvát a nedat jim příležitost, aby mohli být naštvaní," uzavřel na portálu sport.cz dvaatřicetiletý rodák ze Zimbabwe.