Al-Ain - Real, Liverpool - Arsenal, Rangers - Celtic, Juve - AS Řím i derby Slavia - Sparta!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od pátku 21. prosince 2018 do úterý 1. ledna 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například finále MS klubů, anglický tahák Liverpool – Arsenal, skotský šlágr Rangers – Celtic, italský magnet Juventus – AS Řím a v neposlední řadě tradiční silvestrovské derby Slavia – Sparta.

Al-Ain - Real, Liverpool - Arsenal, Rangers - Celtic, Juve - AS Řím i derby Slavia - Sparta!

PÁTEK 21. PROSINCE 2018

9.35: Liga národů UEFA (ohlédnutí za podzimní části) – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Kolín nad Rýnem – VfL Bochum (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): SV Sandhuasen –SpVgg Greuther Fürth (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2.

19.00:Liga národůUEFA (ohlédnutí za podzimní části) – Sport 2.

19.30: FC Girona – FC Getafe (utkání 17. kola španělské La Ligy) –Digi Sport 3.

20.25 (výkop 20.30): Borussia Dortmund– Borussia Mönchengladbach (utkání 17. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Wolverhampton Wanderers – FC Liverpool (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastian – Deportivo Alavés (utkání 17. kola španělské La Ligy) –Digi Sport 2.

 

SOBOTA 22. PROSINCE 2018

10.00: Evropská liga (magazín po podzimní části Evropské ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.05 hodin.

12.25 (výkop 12.30): Lazo Řím – CagliariCalcio (utkání 17. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Real Betis Sevilla – SD Eibar (utkání 17. kola španělské La Ligy) –Digi Sport1. Záznam ve 22.30 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Sankt Pauli – 1. FC Magdeburg (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

13.25 (výkop 13.30): FC Arsenal – FC Burnley (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

14.55 (výkop 15.00): AC Milán – ACF Fiorentina (utkání 16. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko – Werder Brémy (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

15.50 (výkop 15.00): Utkání o 3. místo na MS klubů v SAE – ČT Sport. Záznam v 0.55 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Chelsea – FC Leicester City (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: FC Sheffield Wednesday – FC PrestonNorth End (utkání 23. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – Espanyol Barcelona (utkání 17. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

17.50 (výkop 18.00): Finálové utkání na MS klubů v SAE – ČT Sport. Záznam ve 2.20 hodin.

17.55 (výkop 18.00): AC Chievo Verona – Inter Milán (utkání 17. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.00:Liga národůUEFA (ohlédnutí za podzimní části) – Sport 1.

18.15 (výkop 18.30): FC Barcelona – Celta Vigo (utkání 17. kola španělské La Ligy) – TV Seznam. Digi Sport 1 v 18.25 hodin.

18.25 (výkop 18.30): FC Cardiff City – Manchester United (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem – Bayern Mnichov Brémy (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport2.

19.00: Belenenses Lisabon – FC Rio Aves (utkání 14. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

19.45: PSV Eindhoven – AZ Alkmaar (utkání 17. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.25 (výkop 20.30): Juventus Turín – AS Řím (utkání 17. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): Manchester City – FC CrystalPalace(utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Athletic Bilbao – Real Valladolid (utkání 17. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

21.30: FC Moreirense – Boavista Porto (utkání 14. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Newcastle United – FC Fulham (utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 23. PROSINCE 2018

11.55 (výkop 12.00): FC Valencie – SD Huesca(utkání 17. kola španělské La Ligy) –Digi Sport 1.

12.15: FC Utrecht – Ajax Amsterdam (utkání 17. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

13.10 (výkop 13.15): FC St. Johnstone– FC Glasgow Rangers (utkání 19. kola skotské Premiership) – Digi Sport2.

13.25 (výkop 13.30): Holstein Kiel – Hamburger SV (utkání 18. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 3.

14.25 (výkop 14.30): FC Aston Villa– FC Leeds United (utkání 23. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 4. Záznam ve 21.00 hodin.

14.30: ADO Den Haag – Feyenoord Rotterdam (utkání 17. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

15.05 (záznam, výkop v sobotu 21.00): FC Paris Saint-Germain – FC Nantes (utkání 19. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): FC Augsburg –SC Freiburg (utkání 16. kola německé bundesligy) – Digi Sport2. Digi Sport 1 záznam ve 22.25 hodin.

16.10 (výkop 16.15): CD Leganés– FC Sevilla (utkání 17. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Everton – Tottenham Hotspur(utkání 18. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam ve 22.55 hodin.

17.55 (výkop 18.00): TSG 1899 Hoffenheim– 1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 16. kola německé bundesligy) –Digi Sport2.

18.25 (výkop 18.30): Rayo Vallecano– UD Levante (utkání 17. kola španělské LaLigy) –Digi Sport 1.

19.20: Evropská liga (magazín po podzimní části Evropské ligy) – ČT Sport.

21.00: Vitória Guimaraes – Sporting CP Lisabon (utkání 14. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

23.00 (záznam, výkop 18.30): Benfica Lisabon – SC Braga (utkání 14. kola portugalské Primeira Ligy/NOS) – Sport 2.

 

PONDĚLÍ 24. PROSINCE 2018

11.10: MS ve fotbale 2018 (souhrn) – ČT Sport. Repríza v 17.30 a ve 23.40 hodin.

14.10: Fotbal 2018 (souhrn roku 2018) – ČT Sport. Repríza ve 2.40 hodin.

20.00: TIKI-TIKA SPECIÁL 4 (sestřih nejzajímavějších momentů z podzimní fotbalové ligy 2018) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

21.05: Evropská liga – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 1.

22.00: Češi a Slováci v Evropské lize – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 1.

 

ÚTERÝ 25. PROSINCE 2018

12.20: Češi a Slováci v Evropské lize – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 1.

14.00: TIKI-TIKA SPECIÁL 4 (sestřih nejzajímavějších momentů z podzimní fotbalové ligy 2018) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 16.00 hodin.

17.25: Evropská liga – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 2.

22.35: Sestřih z 18. kola anglické Premier League – ČT Sport.

23.30: MS ve fotbale 2018 (souhrn) – ČT Sport.

0.15: Fotbal 2018 (souhrn roku 2018) – ČT Sport.

 

STŘEDA 26. PROSINCE 2018

11.45: Evropská liga – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 ve 20.00 hodin.

12.25 (výkop 12.30): Frosinone Calcio – AC Milán (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 22.50 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Fulham – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

14.55 (výkop 15.00): Atalanta Bergamo – Juventus Turín (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1. Záznam ve 22.45 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Aberdeen – Celtic Glasgow (utkání 20. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.Digi Sport 3 záznam ve 22.25 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Liverpool – FC Newcastle United (utkání 19. kola anglické PremierLeague) – Digi Sport 4.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Huddersfield Town (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport 3.

16.00: FC Norwich City – FC Nottingham Forest (utkání 24. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

17.30: Češi a Slováci v Evropské lize – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím – Sassuolo Calcio (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): FC Turín – FC Empoli (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

18.10 (výkop 18.15): FC Brighton and Hove Albion – FC Arsenal (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.25 (výkop 20.30): FC Watford – FC Chelsea (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

20.25 (výkop 20.30): Inter Milán – SSC Neapol (utkání 18. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

22.30 (záznam, výkop 16.00): Tottenham Hotspur – AFC Bournemouth(utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

ČTVRTEK 27. PROSINCE 2018

14.40: Evropská liga – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 v 0.55 hodin.

17.50 (výkop 18.00): Démoni Česká Lípa – FTZS Liberec (utkání 13. kola VARTA futsalové ligy) – ČT Sport. Repríza ve 23.40 a v 6.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Southampton – FC West Ham United (utkání 19. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

PÁTEK 28. PROSINCE 2018

19.05: Sestřih z 19. kola anglické Premier League – ČT Sport.

19.30: Francouzská Ligue 1 (souhrn z podzimu 2018) – NOVA Sport 2.

22.35: Češi a Slováci v Evropské lize – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 1.

 

SOBOTA 29. PROSINCE 2018

12.15: Francouzská Ligue 1 (souhrn z podzimu 2018) – NOVA Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): Juventus Turín – Sampdoria Janov (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.Digi Sport 1 záznam ve 22.30 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Glasgow Rangers – Celtic Glasgow (utkání 21. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.Digi Sport 2 záznam ve 22.25 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Parma – AS Řím (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): FC Empoli – Inter Milán (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 2 záznam ve 20.30 hodin.

15.25 (výkop 15.00): Lazio Řím – FC Turín (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): Tottenham Hotspur – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: FC Bristol City – FC Rotherham United (utkání 25. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Arena Sport 1.

17.45: Češi a Slováci v Evropské lize – podzim 2018 (souhrn) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): SSC Neapol – FC Boloňa (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Liverpool – FC Arsenal (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): FC Hibernian Edinburgh – FC Heart of Midlothian (utkání 21. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): AC Milán – SPAL 2013 Ferrara (utkání 19. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Watford – FC Newcastle United (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

22.30 (záznam, výkop 16.00): FC Fulham – FC Huddersfield Town(utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

 

NEDĚLE 30. PROSINCE 2018

12.55 (výkop 13.00): FC Crystal Palace – FC Chelsea (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam v 19.30 hodin.

15.10 (výkop 15.15): FC Southampton – Manchester City (utkání 20. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4. Záznam v 21.25 hodin.

17.15 (výkop 17.30): Manchester United – AFC Bournemouth (utkání 20. kola anglické Premier League) – TV Seznam. Digi Sport 4 v 17.25 hodin,záznam ve 23.25 hodin.

17.30: Francouzská Ligue 1 (souhrn z podzimu 2018) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 31. PROSINCE 2018

9.20: Vánoční turnaj internacionálů 2018 (záznam z tradičního pražského halového turnaje hvězd minulosti z 26. prosince 2018) – ČT Sport.

9.50: Slavia Praha – Sparta Praha (Silvestrovské derby 2018 v Praze-Edenu, dvě utkání bývalých hráčů nad 45 let a nad 35 let) – ČT Sport.

19.40:MS ve fotbale 2018 (souhrn) – ČT Sport.

2.30: Fotbal 2018 (souhrn roku 2018) – ČT Sport.

 

ÚTERÝ 1. LEDNA 2019

13.25 (výkop 13.30): FC Everton – FC Leicester City (utkání 21. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

15.55 (výkop 16.00): FC Arsenal – FC Fulham (utkání 21. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

16.00: Vybrané utkání 26. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship – Arena Sport 1.

16.00: Sestřih z 20. kola anglické Premier League – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): FC Cardiff City – Tottenham Hotspur (utkání 21. kola anglické Premier League) – Digi Sport 4.

19.25: Fotbal 2018 (souhrn roku 2018) – ČT Sport.

22.30:MS ve fotbale 2018 (souhrn) – ČT Sport.