Peníze z Chelsea by v pokladnici Dortmundu dlouho zůstat neměly. Na které 2 cíle se použijí?

Peníze z Chelsea by v pokladnici Dortmundu dlouho zůstat neměly. Na které 2 cíle se použijí?

Vedení vestfálského obra ze Signal Iduna Parku, který aktuálně kraluje bundeslize s náskokem šesti bodů, by se líbil příchod dvojice Leonardo Balerdi a Thorgan Hazard.

Jak zaznělo na stránkách Bild, Borussia by na jejich angažování mohla využít sumu 64 milionů eur, které získala za transfer mladého amerického středopolaře Christiana Pulišiče do Chelsea.

Mladší bratr Edena Hazarda ze Stamford Bridge se už dříve nechal slyšet, že by si dokázal představit příchod od Bayernu či Dortmundu, což by se mu mohlo splnit.

Tím spíš, že se produktivní středoplař nedohodl v Borussii Mönchengladbach na nové smlouvě. Jeho tržní cena by se měla pohybovat na úrovni 42 milionů eur.

Pokud jde o devatenáctiletého obránce Balerdiho, zástupci BVB se mají nalézat v Argentině, kde jednají s prezidentem Boky Juniors Danielem Angelicim. Zatím to vypadá na přestupovou částku 16 milionů eur.

Pokud to německému titánovi vyjde, Balerdi zacelí díru po momentálně zraněném třiadvacetiletém švýcarském stoperovi Manuelu Akanjim, jenž dorazil do Německa z Basileje.