Real loví klenot z Londýna! Opačným směrem chce poslat někdejší posilu za 71 milionů liber

Real loví klenot z Londýna! Opačným směrem chce poslat někdejší posilu za 71 milionů liber

Dvě mouchy jednou ranou? Zbavit se Jamese Rodrígueze a získat Christiana Eriksena. Takové je přání Realu Madrid, který touží po opoře Tottenhamu Hotspur a zároveň hledá využití pro kolumbijského reprezentanta. K němu by ovšem vedení bílého baletu muselo ještě pěkný balík přihodit.

Bez Cristiana Ronalda to zatím nejde. Španělskému velkoklubu se po odchodu portugalské megahvězdy nedaří. Ztráta na vedoucí Barcelonu je deset bodů, a to ještě mohou na San Bernabéu děkovat tomu, že Katalánci už také nezvládli na jejich poměry nebývalé množství zápasů.

Úkol zní jasně. Posílit! Na samotné špici možných příchodů je právě dánský reprezentant, který v Londýně dlouhodobě odvádí kvalitní služby. Po Lukovi Modričovi a Garethu Baleovi by se tak mohl stát dalším borcem, který by tímto směrem v poslední době zamířil.

Opačným směrem by se podle představ Realu měl stěhovat James Rodríguez, jenž do Madridu přišel v roce 2014 za 71 milionů liber z Monaka, ale na San Bernabéu to nikdy nebylo ono. V létě 2017 odešel na dvouleté hostování do Bayernu Mnichov, ale po prvním vydařeném roce také vypadl ze sestavy. V Bavorsku mají možnost Kolumbijce odkoupit, ale dopředu avizovali, že se to nestane.

Eriksen přišel do Spurs v roce 2013, ale zatím s kohouty nevyhrál žádnou trofej, byť se pravidelně pohybuje v anglické špičce. Tottenham o svou oporu ale nechce přijít a vyjednává s Eriksenem o novém kontraktu.