Real chce přivést tohoto záložníka z Londýna, na přestupu už se prý pracuje...

Real chce přivést tohoto záložníka z Londýna, na přestupu už se prý pracuje...

Prozatím jediným zimním příchodem do Realu Madrid je španělský záložník Brahim Díaz z Manchesteru City, od něhož se však zatím žádné velké zapojení do základní sestavy nečeká. Druhá zamýšlená posila by měla rovněž pomoci záložní řadě, té už se ale základní sestava s největší pravděpodobností týkat bude.

Prezident Realu Madrid Florentino Pérez si totiž údajně dělá zálusk na elitního záložníka anglické Premier League, Christiana Eriksena, jenž hraje od roku 2013 za londýnský Tottenham. Šestadvacetiletý dánský středopolař je dle zdroje blízkého Eriksenovo agentovi nakloněn přestupu do Realu a těší se na případnou novou výzvu.

A co víc, španělský deník AS dokonce přišel s informací, že Real už na přestupu pracuje a majitel Tottenhamu Levy proti odchodu Eriksena není. Real však za hráče musí pochopitelně zaplatit dostatečnou finanční kompenzaci. V britských médiích se proslýchá, že Pérez bude těžit z dobrých vztahů s Tottenhamem z minulosti, které už využil v letech 2012 a 2013 při příchodech Luky Modriče, respektive Garetha Balea.

Eriksen odehrál doposud za Tottenham 254 zápasů, ve kterých vstřelil 62 gólů a v posledních letech vytvořil efektivní ofenzivní trojici s Harrym Kanem a Son Heung-Minem.