Zbrojovka rozdrtila Jihlavu, pražské přípravné miniderby ovládla Dukla

Do startu jarní části první ligy zbývá už jen týden a týmům vrcholí příprava. V sobotu své přípravné utkání odehrálo Slovácko, Dukla Praha, Bohemians 1905, Zlín i Mladá Boleslav. K vidění ale byl i zajímavý zápas mezi Brnem a Jihlavou, tedy mezi týmy, které ještě v minulé sezóně hrály v první lize.

Jihlava podlehla Brnu 0:4, vítěznou branku vstřelil Bariš už ve čtvrté minutě. Další branky už jen pak přidali Pachlopník, Bartolomeu a Sukup. Prvoligové Slovácko zvítězilo nad ruským Kurskem 2:0, zde o vítězství rozhodl v 14. minutě Kalabiška, na jehož trefu později v utkání navázal Jakub Rezek.

Pražské prvoligové miniderby mezi Duklou a Klokany dopadlo lépe pro první jmenovaný tým, který vyhrál 2:1. Za Duklu skórovali Holík a Doumbia, za hosty Le. Zlín pouze remizoval s ruskou Kazaní 0:0.