Agent Škriniara o vábení z LaLigy: Pokud ho Real chce, k transferu může dojít

Agent Škriniara o vábení z LaLigy: Pokud ho Real chce, k transferu může dojít

V poslední době převlékali trikot přední slovenští hráči jako Marek Hamšík či Juraj Kucka, s tím, že měnit dresy mohou za pár měsíců také Martin Škrtel z Fenerbahce Istanbul či Stanislav Lobotka z Celty Vigo.

Čtyřiadvacetiletý stoper Interu Milán Milan Škriniar samozřejmě patří do této skupiny také. Tím spíš, když se o něj podle jeho agenta Mithata Halise ze společnosti Stars and Friends zajímají dva největší španělské kluby Real Madrid a FC Barcelona.

Zájem by měli mít jak Zinedine Zidane, tak Ernesto Valverde. "Real Madrid ho chce podepsat a FC Barcelona také. Klub, jemuž se podaří přesvědčit představitele Interu Milán, ho v létě získá do svého mužstva," citoval manažerov slva web sme.sk, který se odkazoval na španělský list Marca.

"Škriniarův přístup k celé věci je profesionální. Pokud ho Real chce, k transferu může dojít," pokračoval webem sme.sk zmíněný Halis, který ale jedním dechem doplnil, že střední obráce slovenského národního mužstva nebude zrovna levný...

"Inter za něj zaplatil Sampdorii Janov v roce 2017 28 milionů eur. O pouhého půl roku později už za něj nabízel Manchester City 55 milionů eur," připomněl hráčský agent, jehož stanovisko vyšlo na portálu sme.sk

Opora Nerazzurri už si v barvách tradiční značky ze stadionu Giuseppe Meazzy připsala 75 soutěžních startů. To, zda se v modročerných barvách dočká kolega De Vrije, Handanoviče, Icardiho a spol. jubilejní stovky, se teprve uvidí.