Pogba šokuje fanoušky United potvrzením přestupových spekulací. Hrát za Real je sen, přiznává

Pogba šokuje fanoušky United potvrzením přestupových spekulací. Hrát za Real je sen, přiznává

Velkou vlnu nevole fanoušků Manchesteru United si vyžádalo počínání Paula Pogby na tiskové konferenci s francouzským národním výběrem. Pogba si na ní nelámal hlavu s prozrazením faktu, že největším snem v jeho fotbalové kariéře je ve skutečnosti přestoupit do Realu Madrid. Již v minulosti se přitom o zájmu Realu o Pogbu hojně spekulovalo.

„Hrát za Real je sen, to jsem říkal už od začátku. Jak to dopadne, tak to bude, ale hrát za Real je prostě největší sen. Velkým lákadlem je tam také Zidane jako trenér, každý by pod ním chtěl hrát. V tuhle chvíli jsem v Manchesteru a jsem relativně šťastný. Jak to bude v budoucnosti? To nyní neví asi nikdo,“ prohlásil Pogba na tiskové konferenci.

A dlouho na sebe nenechala čekat ani reakce fanoušků Rudých ďáblů. „Chová se, jak kdyby byli United nějaký vesnický klub a Real to nejlepší co existuje,“ postěžoval si jeden z fanoušků United na sociální síti. „Jestli za nás nechce hrát, tak ať táhne. Škoda, že není přestupové období,“ dodal jiný.

United nyní dočasně vede progresivní norský kouč Ole Gunnar Solskjaer, pod nímž se United začalo znovu alespoň částečně dařit. Rudí ďáblové dokázali po nepříznivém prvním zápase vyřadit z Ligy mistrů PSG a ve čtvrtfinále narazí na španělskou Barcelonu. V rámci Premier League pak bojují o Ligu mistrů. Francouz Pogba přišel do klubu v roce 2016 z Juventusu za 105 milionů eur, což z něj tehdy učinilo nejdražšího hráče všech dob.