Přijde pohárový soupeř Slavie o dvě ikony? Řím prý bude lákat Sarriho i Higuaína

Přijde pohárový soupeř Slavie o dvě ikony? Řím prý bude lákat Sarriho i Higuaína

AS Řím, jehož největším historickým nákupem pořád zůstává Patrik Schick, by mohl letos v létě uspořádat dvojitý nálet na Chelsea, která je čtvrtfinálovým soupeřem Slavie v Evropské lize.

List Corriere dela Sera napsal, že by si vedení Vlků dokázalo ve věčném městě představit současného manažera Blues Maurizia Sarriho, který měl být dotyčnými představiteli z Olympijského stadionu identifikován jakožto dlouhodobá náhrada za Eusebia di Francesca.

Na Apeninském poloostrově se má za to, že Claudio Ranieri pouze zaskakuje, že je dočasným trenérem a že v létě 2019 zase u římského kormidla skončí.

Potenciální náhradou je právě někdejší stratég Neapole, který je mimo Itálii necelý rok. A pokud by skutečně opustil Stamford Bridge již po jednom roce, římský gigant by se snažil také o jednatřicetiletého argentinského útočníka Gonzala Higuaína, jenž v Londýně hostuje z Juventusu a zatím přetavil prvních 575 minut v Premier League ve tři přesné zásahy.

Kmenový klub bývalého snajpra River Plate, Realu, AC Milán či Neapole je totiž odhodlán najít kupce a krok Říma by uvítal. To vše v případě, pokud by se ho Chelsea rozhodla poslat zpět.