Teplický šéf Hejkal: Sparta u nás musí vyhrát, jinak to pro ni bude blamáž

Teplický šéf Hejkal: Sparta u nás musí vyhrát, jinak to pro ni bude blamáž

Když přebíral Stanislav Hejkal teplický tým, Sklářům hrozl tuhý boj o záchranu. Exsparťanský asistent však severočeský soubor ze Stínadel zvedl a i díky jeho práci si lépe postavená Sparta v rámci úterního čtvrtfinále MOL Cupu může být jistá, že to proti žlutomodrým nebude mít snadné.

Co bude čekat od slavného "S", které z posledních čtrnácti zápasů prohrálo pouze jediný? "Vycházíme z reality. Sparta minule prohrála v lize v Mladé Boleslavi a má sezonu takovou, jaká je. Z toho vyplývá, že tady musí vyhrát. Protože kdyby neuspěla, byla by to blamáž. Sparta asi chce získat nějakou trofej a nastoupí nejspíš v nejsilnějším složení," vyprávěl nástupce Daniela Šmejkala.

Také jeho výběr touží po proniknutí mezi nejlepší čtyři týmy soutěže, ze které se může postoupit až do základní skupiny Evropské ligy, což je mimořádně atraktivní motivace.

"Nasadíme všechny hráče, kteří budou zdraví. Hodláme mít nejsilnější složení. Toužíme Spartě její postup přes nás co nejvíce znepříjemnit. Slibuji fanouškům, že neprodáme kůži lacino," zavázal se nadřízený Hory, Vondráška, Kroba a spol., jehož svěřence bude v neděli čekat ligové klání na půdě Baníku Ostrava.