Bony se po pár sezonách probudil a začíná si podmaňovat katarskou Stars League

Bony se po pár sezonách probudil a začíná si podmaňovat katarskou Stars League

Jak možná víte, třicetiletý útočník se sparťanskou minulostí Bony Wilfried se před časem odebral zkusit fotbalové štěstí do země, která v roce 2022 uspořádá mistrovství světa, čili do Kataru. 

V posledních sezonách svalnatý střelec příliš nezářil a angažmá v Manchesteru City, Stoke City a nakonec i Swansea City, kam se vrátil a v jehož trikotu okusil také Champioship, se dají považovat za nepovedená. Jak se mu tedy daří v tamní Stars League?

Rodák z Pobřeží slonoviny přišel do rozběhlé soutěže, ale osobní statistiky nemá vůbec špatné, o čemž svědčí pět startů v základní sestavě a 5 přesných zásahů během 444 minut poskytnutého času.

I chvíle na Grand Hamad Stadium v Dauhá mu tak stačila na to, aby jasně zastínil své ofenzivní spoluhráče Fahada Khalfana i Mohammeda Salema, kteří moc gólovosti neukázali.

Jeho zaměstnavatel Al Arabi je dvě kola před koncem na pátém místě. Pakliže by mu vyšel finiš, může si ještě dělat nárok na třetí místo, na které ztrácí jen dva body. K rozhodnutí dojde do poloviny dubna proti jedenáctému Qatar SC a druhému Al Duhail.