Kuzmanovič ví, že nelichotivým pokřikům neuteče: Dokonce se na to i těším, aspoň si pak bude o čem povídat

Kuzmanovič ví, že nelichotivým pokřikům neuteče: Dokonce se na to i těším, aspoň si pak bude o čem povídat

Víte, že při posledním vzájemném střetu Baníku Ostrava s Opavou ještě oblékal ofenzivně laděný Nemanja Kuzmanovič trikot slezského soupeře, jemuž patří v aktuálním vydání tabulky jedenáctá pozice?

Někdejší opavský kapitán se na pikantní konfrontaci moc těší. "Bude to zajímavý zápas s fantastickou atmosférou. Přemýšlel jsem nad tím, ale asi mi to ještě nedochází. Zatím to beru jako běžný zápas, i když vnímám, že pro mě zvláštní bude. Působil jsem v Opavě nějakých pět let, s klukama jsem donedávna hrál, takže se těším hrozně moc. A věřím, že to skončí vítězstvím Baníku," pronesl na webu fcb.cz svěřenec kouče Bohumila Páníka.

Zatímco na podzim dal devětadvacetiletý borec v devatenácti duelech 5 branek, v Baníku je po devíti duelech již na čtyřech trefách a možná, že svou bilanci z první poloviny ročníku překoná. Jen v základní části na to ještě má bývalý hráč Baníku Sokolov dva duely. "Když bude i branka, budu rád. Když budou tři body, ať dá místo mě gól třeba Laštůvka," pokračoval kolega Fleišmana, Baroše, Diopa a spol.

Nedělní soupeř Ostravy vyhrál dva z posledních tří zápasů a zdá se být v pohodě. "Není to náhoda. To mužstvo je dlouho pohromadě. Přišli tam sice nějací noví kluci, ale většina z nich nehraje. Ti kluci o sobě ví a to se projevuje hlavně v domácích zápasech, ve kterých je Opava hodně silná. Opava už je skoro venku z těch bojů o záchranu. I když naším vítězstvím v neděli jim v tom, doufám, nepomůžeme. Věřím ale, že se zachrání. Podle je to tým, který má na to, aby hrál střed tabulky," doplnil na stránkách fcb.cz Kuzmanovič.

Ten si nejspíš vyslechne své hlavně od hostujících fanoušků Slezského FC. "Samozřejmě. To k tomu přece patří. Já se na to dokonce i těším. Aspoň pak bude o čem si povídat. Fanoušci mi to samozřejmě musí dát sežrat. Já s tím nemám problém," zakončilo jedno z es pátého Baníku.