Pokorný Mešanovič před odvetou s Teplicemi: Nesmíme si dovolit žádné uspokojení

Pokorný Mešanovič před odvetou s Teplicemi:  Nesmíme si dovolit žádné uspokojení
OBSAHUJE VIDEO

Osmadvacetiletý bosenský útočník Muris Mešanovič zatím nemá v Mladé Boleslavi špatná čísla. Během sedmi startů, z nichž byly v základní sestavě pouze tři, už se mu totiž podařilo rozvlnit síť hned čtyřikrát.

Naposledy přesně cílil do teplické sítě během nevídané kanonády 8:0 na Stínadlech. "Asi jsme to takhle nikdo nečekali, ale musím říct, že jsme hráli opravdu dobře," vrátil se k prvnímu utkání nadstavby bývalý střelec Jihlavy, Jablonce či Slavie.

Hattrick mu překazila nastřelená tyč. "Myslel jsem na něj, určitě, ale bohužel se mi to nepovedlo, snad příště. Ale samozřejmě jsem spokojený i se dvěma vstřelenými góly," pronesl svěřenec Jozefa Webera, jehož slova publikoval portál idnes.cz.

Domácí odveta s takovým náskokem už bude v neděli 12. května jenom formalita. "Pokora je na prvním místě. I ten druhý zápas půjdeme vyhrát. Nesmíme si dovolit žádné uspokojení, to by se nám nevyplatilo směrem k dalším utkáním," doplnil idnes.cz citovaný spoluhráč nejlepšího ligového kanonýra Nikolaje Komličenka.

Právě on už je na šestadvaceti trefách v osmadvaceti startech, což je na zdejší poměry famózní bilance a také nový rekord, který odsunul v historickém pořadí Davida Lafatu na druhou pozici. "Klobouk dolů. Já jsem také útočník, takže vím, co to znamená. Nejen já musím smeknout před tím, co dokázal," uzvřel na serveru idnes.cz kolega Matějovského, Přikryla, Buchy a spol.