Návrat do Chelsea? Udělám všechno pro to, abych tam zpět nemusel, přiznává Morata

Návrat do Chelsea? Udělám všechno pro to, abych tam zpět nemusel, přiznává Morata

Londýnská Chelsea čelí hrůznému trestu, který ji nedovolí kupovat nové hráče. I to by mohlo zapříčinit to, že by ostrovní gigant mohl předčasně povolat některé hostující hráče zpět na Stamford Bridge. Jedním z nich je i španělský útočník Álvaro Morata, kterému se však z Atlétika Madrid příliš nechce.

Blues si jej pořídili v létě roku 2017 z Realu za 80 milionů eur. Španělský střelec se však v Premier League trápil. Vysvobozením pro něj bylo možné hostování v Atlétiku, kde by podle podepsaného kontraktu mohl působit až do léta příštího roku. Jeho kmenový klub však zvažuje jeho návrat, což se samotnému hráči příliš nezamlouvá.

Kouč Chelsea Maurizio Sarri mu příliš prostoru nedával a postupem času již jeho služby ani nevyhledával.  V lednu byl pak zapůjčen do LaLigy, kde se mu naopak začalo dařit a pod taktovkou Diega Simeoneho zaznamenal již šest ligových branek.

„Není se o čem bavit. Chci být v Atlétiku a udělám všechno, co bude v mých silách, abych tu mohl zůstat. Nechce se mi zpět do Chelsea. V Madridu jsem šťastný a chci tu být ještě další roky a hrát na té nejvyšší úrovni,“ poslal španělský útočník jasný vzkaz na Stamford Bridge.