Očekávám, že zájem o hráče bude, on už koneckonců nějaký je, přiznal Nezmar na konto odchodů

Očekávám, že zájem o hráče bude, on už koneckonců nějaký je, přiznal Nezmar na konto odchodů

Mistrovskou Slavii čeká v létě závěrečné 4. předkolo Ligy mistrů a současná jistota, že pokud by ho tuzemský šampion nezvládl, bude hrát minimálně skupinu Evropské Ligy. Jak by se mohl na Sinobo Stadium v nadcházejících týdnech změnit kádr? 

"Samozřejmě očekávám, že zájem o hráče bude, on už koneckonců nějaký je. Nicméně si myslím, že všichni ve Slavii včetně hráčů nějak vnímáme, že ty ambice, která máme, se dají ještě trošku posouvat. Myslím tím hlavně Ligu mistrů. Takže věřím, že i u hráče tohle povědomí, když se bude lámat chleba, nějaké bude. A věřím, že se nám plus minus podaří udrží kádr pohromadě," pronesl po remíze v Ostravě sportovní ředitel slavného "S" Jan Nezmar.

Největší zájem bude o reprezenačního středopolaře Tomáše Součka, který je spojován s prodejem do zahraniční již pár přestupových období v řadě, případně o kamerunskou skálu ve středu slávistické obrany Michaela Ngadeua, nebo technického zadáka z Pobřeží slonoviny Simona Deliho, po němž se už nějakou dobu pošilhává například ve francouzské Ligue 1.

Jednačtyřicetiletý rodák z Opavy jde lehce proti proudu a tvrdí, že by chobotnice ze záložní řady klidně ještě nějaký čas v Edenu mohla setrvat. "Tomáš je jedním z našich nejdůležitějších hráčů. Je to velké téma, ale já věřím, že společnými silami a komunikací se to podaří ustát. Jsem přesvědčen o tom, že Tomáš v tom našem prostředí dokáže udělat ještě jeden krok nahoru a že se to vyplatí i jemu. Jsem přesvědčen, že by neztrácel čas, kdyby ještě zůstal," překvapil exliberecký funkcionář, pro kterého je mistrovský primát i určitým kouskem úlevy.