Takhle by to mělo vypadat, hodnotil druhou půli Nádvorník

Takhle by to mělo vypadat, hodnotil druhou půli Nádvorník

Už už to vypadalo, že se Příbram vyhne baráži. Sestupující Duklu dokázali borci od Litavky porazit 3:2, ale gól Bohemians v páté minutě nastaveného času v duelu s Opavou znamenal vyrovnání na 1:1 a odsoudil Středočechy k dalšímu mači o setrvání v nejvyšší soutěži.

Z toho pochopitelně trenér Roman Nádvorník nadšený nebyl. Výkon jeho svěřenců ho však potěšil. „Snažili jsme se udělat maximum. V prvním poločase dala Dukla z první šance gól. My tam měli tři brejkové situace, ale nevyřešili jsme je dobře. Trošičku nás gól Dukly srazil. Poločas jsme nějakým způsobem dohráli, chyběla mi od nás trošičku větší aktivita, snaha vzít to na sebe a zápas rozhodnout,“ hodnotil vstup Příbrami do utkání.

„Bylo příjemné, že se nám povedlo dát v prvním poločase gól, ale druhý poločas jsme zase bohužel gól dostali. Ale ten druhý poločas jsme odpracovali tak, jak by to mělo vypadat. Pak jsme měli i trošičku štěstíčko, když nám to skočilo na břevno a ven. Ale myslím, že situace Keity a Matouška jsme měli vyřešit na další gól,“ pokračoval zkušený kouč po utkání mezi novináři.

Místo pojišťovací branky se tak jeho svěřenci do poslední minuty třásli o výsledek. Ten sice uhájili, ale utkání v Praze jejich spokojenost výrazně srazilo. „My jsme v sobotu zvítězili a nyní se musíme připravit na středu a na neděli,“ uzavřel Nádvorník.