Sparta je blízko třetí letní posile. Kdo by měl následovat Vindheima a Kozáka?

Sparta je blízko třetí letní posile. Kdo by měl následovat Vindheima a Kozáka?

Pražská Sparta rozhodně nelení. Po další nevydařené sezóně plánuje posílit své stávající řady, aby od léta mohla pomýšlet na zisk titulu, který na Letné chybí již delší dobu. Přišel nový kouč Jílek, ale i čerstvé posily Vindheim s Kozákem. To však není všechno.

Podle zákulisních informací má v nadcházejících dnech pražský celek oznámit jméno třetího nováčka v kádru. Na Letnou by měl zamířit z brněnské Zbrojovky teprve dvacetiletý Ladislav Krejčí, který si na jihu Moravy udělal dobré jméno během uplynulé sezóny druhé nejvyšší soutěže, ale také je oporou mládežnických reprezentačních výběrů naší země.

Krejčí teprve sbírá zkušenosti, ale je považován za velký talent. Jeho rozvoji by mohla pomoci právě Sparta, které se do středu zálohy hodí, když je Dočkal zraněný. Mladík by navíc mohl od zkušeného záložníka sbírat cenné zkušenosti. Ve svých dvaceti letech má za sebou již tři roky v Brně a jeho jméno získává na věhlasu. Možná, že do pár let překoná i svého jmenovce, který také ve Spartě působil a nyní bojuje v Bologni.

Krejčí by navíc mohl Spartě pomoci ve vzdušné převaze. Jeho výška 187 cm by byla na Letné náležitě oceněna, ale pravdou je, že i to bral zřejmě v potaz sportovní ředitel Tomáš Rosický. I jeho dva předešlé nákupy nejsou žádní trpaslíci. Kozák má 193 cm a Vindheim 184.