Prezident Bayernu: Ať nám Sané ukáže, že k nám chce, a pak se pobavíme, kolik to bude stát

Prezident Bayernu: Ať nám Sané ukáže, že k nám chce, a pak se pobavíme, kolik to bude stát

Již několik týdnů se horlivě spekuluje o návratu německého mladíka Leroye Saného do Bundesligy. Kmenový hráč Manchesteru City toho letos na Etihad Stadium příliš neodehrál, přesto se tamní kouč Pep Guardiola vyjádřil, že by jej měl rád i nadále v týmu. Rychlonohé křídlo chce ale hrát a v Allianz Aréně z něj chtějí udělat nového Robbena.

Hlavní překážkou podle celé řady médií je prý cena. Manchester City tuší, že Sané je velice schopná tvář, kterou je třeba zpeněžit, pokud bude chtít zvednout kotvy. Zájem bavorského giganta již potvrdil i klubový předseda Karl-Heinz Rummenigge. I on však připustil, že se výherce uplynulého ročníku Bundesligy nepustí bezhlavě do honu za tváří, která zatím nedala najevo, že by chtěla jeho dres oblékat.

Sané v těchto dnech řeší svou budoucnost s vedením Citizens a také se již údajně dotazoval Guardioly, aby si ujistil, jaké s ním má další plány. Prezident  Bayernu Uli Hones pak minulý týden prohlašoval, že přestup není možný, neboť anglický klub požaduje příliš vysokou sumu. Rummenigge je tomu nakloněný, ale musí dostat důkaz, že hráč je hlavou naladěn bojovat za bavorské barvy.

„Citizens fakt požaduje sumu, která nemá hlavu a patu. To však není tím hlavním důvodem, proč jsme zatím nepředložili sumu, kterou jsme ochotni zaplatit. Ať mi Sané ukáže, že k nám chce, a pak se pobavíme, kolik to bude stát. Potřebujeme tým, který bude plný hráčů, kteří budou dýchat za Bayern. Nechci kupovat někoho na rok, aby si pak rozmyslel, že chce zase jinám,“ nechal se slyšet Rummenigge.