Suárez odhalil, jaká byla jeho reakce na prohru s Liverpoolem, a dodal, co nejvíc trápí Messiho

Suárez odhalil, jaká byla jeho reakce na prohru s Liverpoolem, a dodal, co nejvíc trápí Messiho

Je to sice již pár týdnů, co Liverpool vyřadil v Lize mistrů ze slibně rozehraného utkání Barcelonu, avšak teprve až nyní začaly emoce upadat. Luis Suárez odhalil, jaká byla (nejen) jeho reakce na velmi potupný výkon na Anfieldu, přičemž požádal fanoušky o laskavost.

„Upřímně… v ten moment jsem si přál, abych se vypařil ze světa. Byl to nejpotupnější moment celé mé kariéry, to trápení z nás bylo cítit. Poznal jsem už hodně sportovních ztrát, ale žádná mě zatím nebolela jako tato,“ odhalil uruguayský snajpr, který v ten moment možná zapomněl na ztracený titul z ligové sezony 2013/14, kdy on sám ještě v barvách Reds obsadil druhou příčku.

Liverpoolu se podařil takový malý fotbalový zázrak, který se jen tak nevidí. Otočil nepříznivé skóre z 0:3 na 4:3 a celou soutěž nakonec vyhrál. Barcelona tuto pilulku polykala opravdu těžce, protože na hřišti soupeře nic nepředvedla, největší hvězdy zklamaly a media hned zbystřila.

„Dost na to, že se musíme vypořádat s tlakem v kabině, teď navíc musíme čelit hněvu fanoušků a kritice medií. Hráč musí být zvyklý na kritiku, ale není to dobře, pokud kritizujete někoho, kdo za nás dře nejvíc. Tohle Messiho opravdu hodně bolí,“ pravil Suarez, jehož slova zazněla v živém přenosu stanice Fox Sport.

Zdali příští sezona přinese zlepšení, to je těžké předpovědět. Barcelona dva roky po sobě v Lize mistrů promarnila třígólové vedení, což je těžký úder na psychiku hráčů. Možná vše změní až mentalita nově příchozích hráčů. Jedním z takových by dle slov ředitele Atlética Madrid měl být Antoine Griezmann.  Jak to zatřese se současnou sestavou Katalánců, to se dozvíme až časem.