Hložek prozradil, kterak se z něj málem stal Youtuber a jak přísné je bydlet se Štetinou...

Hložek prozradil, kterak se z něj málem stal Youtuber a jak přísné je bydlet se Štetinou...
OBSAHUJE VIDEO

Držitel několika rekordů české ligy Adam Hložek ze Sparty prozradil, jak se málem před pár lety stal Youtuberem.

Šestnáctiletý letenský teenager uvedl, že byl fotbal vždy jeho prioritou, ale zároveň má za sebou pár videí, které jsou na oné platformě stále dostupné...

"Odmalička jsem fotbalu dával maximum. Šel jsem ve stopách svého bratra, který ale musel ze zdravotních důvodů skončit," pronesl na webu sparta.cz ofenzivně laděný kolega Sáčka, Tetteha, Kangy a spol.

Úvod jednoho z videí, které vzniklo již v roce 2013, kdy mu bylo deset let, začíná slovy "Ahoj, já vás zdravím, tady Adam 111020, vítám u svého osmého vlogu a budeme se bavit o tom, jak budeme natáčet videa."

Sám svěřenec kouče Václava Jílka již zapomněl heslo ke svému účtu a tak své "dědictví" nemůže vymazat, byť by o to evidentně hodně stál.

A jak se na své pokusy dívá zpětně? "Nevím, jestli jsem chtěl udělat kariéru youtubera. Došlo k tomu tak, že mi kamarád ukázal, jak točit videa a já se do toho pobláznil. Přišlo mi to hrozně jednoduché. Nejradši bych to smazal a zapomněl na to, ale co už," vyprávěl na stránkách sparta.cz sparťan uplynulé sezony, kterým ho vyhlásila kabina.

Aktuálně už takovým maniakem není. Důkazem budiž skutečnost, že si na nedávné soustředění do Rakouska nevzal ani herní konzoli. "Já teď hry moc nehraju. A s sebou jsem si konzoli nebral i proto, že na pokoji bych si stejně nemohl nic dovolit. Bydlím se Štetinou, ten vyžaduje ticho, musí se zhasnout a jít spát," uzavřel s úsměvem Hložek, jehož slova vyšla na sparta.cz.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.