Pogba má jasno. Budoucnost chce mít spojenou s nejúspěšnějším hráčem a nebo trenérem posledních let...

Pogba má jasno. Budoucnost chce mít spojenou s nejúspěšnějším hráčem a nebo trenérem posledních let...

Ani budoucnost Paula Pogby v Manchesteru United není zdaleka jistá. Pravděpodobnější je naopak Francouzův odchod "o dům dál." Sám hráč se údajně rozhodl, jak chce se svou budoucností naložit!

Pogba se už jako mladičký fotbalista přestěhoval na Old Trafford, tam se ale neprosadil a za směšný peníz jej koupil Juventus. Během čtyř let v Itálii se z Pogby stal světový záložník, kterého Rudí ďáblové přivedli zpět za cenu asi stokrát vyšší, než za jakou jej do Turína prodávali. Po třech letech se jim ale nejspíše ona částka vrátí, přestože by Pogbu raději v Manchesteru udrželi.

Pogba se rozhodl, že přestoupí jen do jednoho ze dvou vybraných klubů. Tím prvním je právě Juventus. Jeho kariéra by tak vypadala opravdu zajímavě: Manchester United - Juventus - Manchester United - Juventus. Tou druhou variantou je Real Madrid. Pokud by o Pogbu neměl zájem ani jeden klub, setrval by prý v Manchesteru, to je ale velmi nepravděpodobné. 

Důvody jsou prý naprosto prosté. V Turíně působí nyní Cristiano Ronaldo, nejúspěšnější hráč Ligy mistrů za posledních několik let, s kterým by Pogba mohl navázat dostatečně kvalitní spolupráci na to, aby Juventus získal vytoužený ušatý pohár.

Druhým důvodem na opačné straně je Zinedine Zidane. Právě ten z lavičky koordinoval ony úspěchy Cristiana Ronalda. Ronaldo a Zidane jsou ale dnes soupeři a Pogba se musí rozhodnout, na kterou stranu se přidá, záležet bude ale i na tom, který tým se snadněji domluví s Manchesterem i samotným hráčem.