Náhradu za Pogbu nebude snadné ulovit. Klub hlavního adepta označil Rudé ďábly za skrblíky

Náhradu za Pogbu nebude snadné ulovit. Klub hlavního adepta označil Rudé ďábly za skrblíky

Již několik týdnů není žádným tajemstvím, že francouzský reprezentační záložník Paul Pogba by rád opustil Old Trafford. O někdejší tvář Juventusu mají zájem nejen v Turíně, ale například i v Interu Milán nebo v Realu Madrid. Rudí ďáblové se smiřují s faktem, že svou hvězdičku neudrží, ale obávají se také toho, že na sehnání adekvátní náhrady nemají dostatek času.

Pogba se před pár týdny nechal slyšet, že si váží možnosti hrát za Manchester United, ale že už je asi čas zkusit novou výzvu. To byl samozřejmě jasný signál pro vedení anglického klubu, aby začal intenzivně hledat náhradu. Hráčův agent Mino Raiola potvrdil choutky změnit klubové barvy, ale jednání jsou stále na začátku.

Největším adeptem na jeho zisk je Real Madrid, který nemá problém uhradit i sumu, kterou si Manchester United určí. Samotný hráč se netají choutkami zahrát si pod trenérskou taktovkou svého krajana Zinedina Zidana, kterého v dětství obdivoval už jako hráče.

Rudí ďáblové věří, že adekvátní náhradou za Pogbu by mohl být srbský záložník Sergej Milinkovič-Savič, který byl již v minulosti spojován s Old Trafford. Problém je v přestupové sumě, neboť Lazio Řím si jej cení na minimálně 120 milionů eur. Manchester United již poslal nabídku o síle 75 milionů eur, která se však u vedení italského klubu nesetkala s pochopením a byla označena za směšnou sumu.