Contemu debut v Interu vyšel, Defoe a spol. zničili Marseille, Liverpool táhl za splněním úkolu Milner

Contemu debut v Interu vyšel, Defoe a spol. zničili Marseille, Liverpool táhl za splněním úkolu Milner
OBSAHUJE VIDEO

Zatímco na startu víkendu si poradil Villarreal s West Bromwichem (3:0), Chelsea neměla problém se St. Patrickem (4:0) a Manchester United přehrál Perth Glory (2:0), Neapol úlohu papírového favorita nezvládla a Beneventu těsně podlehla (1:2).

V neděli pak byl v akci úřadující šampion Ligy mistrů, jehož vyzval Bradford City z nižší soutěže. Svěřenci německého manažera Kloppa rozhodli o svém triumfu již v prvním dějství, když postupně skórovali Milner, autor dvou tref a Brewster. Za poražený celek už pouze pár minut před koncem korigoval Doyle.

Zajímavý výsledek se zrodil během střetu mezi Glasgow Rangers a Olympique Marseille, s tím, že tým ze země aktuálních mistrů světa dostal od skotsého obra řádně naloženo. Svěřenci trenéra Gerrarda roznesli soupeře poměrem 4:0, o což se postarali autor dvou branek Candeias, Goldson a veterán Defoe, jenž skóre uzavřel.

Proti švýcarskému Luganu měl na lavičce Interu premiéru italský kormidelník Antonio Conte, jenž v minulosti vedl italskou reprezentaci, Juventus i Chelsea. Nerazzurri na švýcarské půdě zvítězili díky gólům nové posily Sensiho a Brozoviče, jenž byl namočen do obou branek. Příští soupeř milánského kolosu ze stadionu Giuseppe Meazzy bude Manchester United a stane se tak již v sobotu 20. července na neutrální půdě v Singapuru.

Nedělní přípravné duely velkoklubů:

Lugano - Inter Milán 1:2 (0:2)
Glasgow Rangers - Olympique Marseille 4:0 (2:0)
Bradford City - FC Liverpool 1:3 (0:3)