Takto by Sparta měla hrát pořád. Věřím, že to bude jen a jen lepší, říká Hložek

Takto by Sparta měla hrát pořád. Věřím, že to bude jen a jen lepší, říká Hložek
OBSAHUJE OHLASY

Jedním z nejaktivnějších sparťanů byl proti Jablonci brzy sedmnáctiletý teenager Adam Hložek, který se nakonec prezentoval jednou vstřelenou brankou po centru Srdjana Plavšiče a nastřeleným břevnem po rohovém kopu Guélora Kangy, po jehož druhé trefě uvedl, že "nyní už bude těžké sundat ho z hrušky na zem." O čem všem hovořil nejmladší člen letenského áčka po úspěšném víkendu na webu sparta.cz dále?

O klíčových prvních třech bodech sezony...

"Od začátku zápasu jsme si řekli, že na ně vlítneme a nenecháme jim půl metru prostoru. Myslím si, že se nám to dařilo, akorát v prvním poločase tomu chyběl gól, i když jsme měli spoustu šancí. O poločase nám trenér řekl, ať jsme trpěliví, že to tam padne. Nakonec tam padly dva góly a věřím, že jsme tu naši střeleckou smůlu probourali a bude těch gólů víc a víc.

O tom, jestli by měla Sparta vypadat právě takto...

"Určitě. Takhle jsme si řekli před sezónou, že chceme hrát každý zápas. Byla to úplně jiná Sparta než minulý týden, vlítli jsme na ně hned od začátku a měli jsme většinu zápasu v našich rukou, takto by Sparta měla hrát pořád. Věřím, že to bude jen a jen lepší."

O individuálně výjimečném období...

"Jsem obrovsky šťastný, za pár dní mám narozeniny a gólem proti Jablonci jsem je předčasně oslavil. Do toho podepsání nové smlouvy se Spartou. Fanoušci byli skvělí a dotáhli nás k tomuto vítězství. Jsem obrovsky rád za tohle všechno."

O tom, jak mu vyhovuje přítomnost na kraji zálohy...

"Vlastně od začátku, co jsem ve Spartě, tak jsem vždy hrával na kraji zálohy. Vyhovuje mi to moc, jak zprava, tak zleva. Jsem vděčný za každý zápas, který za Spartu můžu hrát. Snažím se být pokorný a makat pořád na 100%, jako tomu bylo doteď."