Jihlava cítí další křivdu: Řezník známý už z ČFL, okomentoval šéf vysočiny hlavního arbitra

Jihlava cítí další křivdu: Řezník známý už z ČFL, okomentoval šéf vysočiny hlavního arbitra

Po barážovém dvouzápase o možnost zahrát si českou nejvyšší soutěž to v táboře Jihlavy pořádně vřelo. Karviná se udržela, ale Ježci poukazovali na cílený zářez ze strany sudí. Ale ve Fotbalové národní lize nemá klub z Vysočiny na růžích ustláno. Sobotní remíza na půdě Vyšehradu nedá spát nejen klubovému šéfovi Janu Staňkovi, ale také kouč Radim Kučera registroval několik nepochopitelných rozhodnutí.

Trenér Ježků hledal po zápase ještě diplomatická slova, ale i on cítil křivdu ze strany rozhodčích. „Některé výroky byly opravdu prapodivné. Nic to ale nemění na tom, že ta remíza byla hlavně o nás. To my jsme zápas nezvládli. Na nařízenou penaltu ať se ale každý podívá sám. Co jsem ze své pozice na lavičce viděl, tak její odpískání bylo směšné. Červené kartě pro Javůrka předcházela první zbytečná žlutá, která vyplynula z jeho protestů poté, co asistent rozhodčího dal Vyšehradu aut, přestože domácí Šandera přiznal teč. Pravdou je, že si Javůrek tento komentář k sudímu neměl dovolit. Nechápu ale, proč rozhodčí mají zapotřebí dělat z utkání takový teátr,“ nechal se slyšet na tiskové konferenci Kučera.

Mnohem více ale cloumaly emoce s šéfem Jihlavy Janem Staňkem, který na svém Twitteru jen těžce nesl dělbu bodů na půdě pražského soupeře. „Jedete na Vyšehrad a říkáte si, že po květnové baráži nebudou mít rozhodčí odvahu vás znovu okatě seknout. No, a stane se. Po zápase odchází pan Chovanec za doprovodu pana Rogoze ze stadionu. Komise rozhodčích jsou tupé ovce,“ nebral si šéf Jihlavy servítky.

„Je ostuda, že pan Chovanec kdy nosil dres naší reprezentace. Majitel Vyšehradu podporuje ovlivňování zápasu, pokud zaměstnává pana Rogoze,“ pálil funkcionář ostrými a hanlivě se vyjádřil i na hlavního arbitra Petra Hoceka. „Je to řezník známý už z ČFL,“ poukázal na fakt, že hlavní sudí sobotního duelu byl se špatnými výroky spojován již v minulosti o soutěž níže.