Páník po prohře se Slavií: Souček byl klíčový. Ve druhé půli bylo otázkou,kolik toho přežijeme

Páník po prohře se Slavií: Souček byl klíčový. Ve druhé půli bylo otázkou,kolik toho přežijeme
OBSAHUJE OHLASY

Kouč ostravského klubu neměl po zápasu se Slávií příliš důvodů k radosti. Ve druhém zápase během tří dnů celek sešívaných deklasoval Baník 4:0 a částečně tak odčinil předešlou prohru. Bojovný zápas rozhodl Souček, na jehož osobu pěl chválu trenér hostí.

Jeli jsme sem s tím, že zkusíme stejnou taktiku jako doma. Vycházelo nám to v první půli, která byla z naší strany takticky dobrá. Dokázali jsme eliminovat domácí. Škoda té otevřené situace, kdy to Souček dohrál do gólu. Po druhé brance Součka už bylo utkání jasné a dovršilo to vyloučení Jiráska. Pak byla otázka, kolik toho přežijeme." uznal Páník

„Za domácí nastoupilo množství nových hráčů a hlavně Souček, který je pro Slavii klíčový a dnes se to znovu ukázalo. Je to vyjimečný hráč, který nejen, že umí hrát na své pozici defenzivního záložníka,ale umí i dávat góly." Chválil nejhodnotnějšího hráče tuzemské ligy trenér hostí na tiskové konferenci.

Slova chvály měl i trenér Slavie Trpišovský směrem ke svému soupeři: „Musím pochválit Baník, v tomhle dvojzápase nám to ohromně znepříjemnil. Ukázal, že je každým rokem lepší a lepší, patří k ligové špičce. Dnešní vítězství jsme si museli zasloužit a odbojovat."

„K vlastní hře jsme se dostali až po prvním gólu, do druhého poločasu jsme vlétli jako tajfun. Výsledek se zdá být jednoznačný,ale vedla k němu těžká cesta." Uzavřel trenér domácích na tiskové konferenci.