Z jedenáctého místa poskočí na sedmou příčku, Potočný vyrazil na Maltu za Baníkem

Z jedenáctého místa poskočí na sedmou příčku, Potočný vyrazil na Maltu za Baníkem

I když se v souvislosti s Romanem Potočným skloňovaly renomované značky typu Sparty a Plzně, liberecká opora se nakonec vydá do Baníku Ostrava.

Exteplický borec, jenž během ligového podzimu zaznamenal 9 přesných zásahů a k nim přidal dvě gólové asistence, za souborem Luboše Kozla ostatně odletěl na jeho právě probíhající herní soustředění na Maltě.

Informoval o tom server aktualne.cz, který také citoval zdroj blízký momentálně sedmému celku Fortuna ligy. "Něco se rýsuje, ale nic hotového ještě není."

Zkušený klient agenta Jiřího Müllera, který jakoždo mládežník oblékal trikot Sparty, by měl být k dispozici za částku okolo dvou milionů korun a to proto, že mu na stadionu U Nisy končí smlouva již letos v červnu.

A jaká konkurence na bývalého borce Bohemians či Opavy čeká na Bazalech? Čtyřlístek Ondřej Šašinka, Tomáš Smola, Nemanja Kuzmanovič a Milan Baroš.

Debutovat v dresu ambiciózního mistra české ligy z roku 2004 by měl Potočný již ve čtvrtek 30. ledna proti maltskému týmu Birkirkara FC. Záležet bude na plánech Luboše Kozla.