Vrbův tým hrál bez diváků, Deli byl proti United vyloučen, Arsenal vypadl

Do osmifinále postoupilo AS Řím, které si do Belgie dovezlo vítězství z prvního zápasu. Wolves navzdory prohře ve Španělsku také postupuje. United rozdrtili oslabené Bruggy. Na San Siru se hrálo bez diváků a postup slavil domácí Inter.

Gent se dostal do vedení už ve 25. minutě po zásluze Jonathana Davida a vyrovnal stav dvojutkání. AS Řím vyrovnal z rychlého brejku Kluivertem. Wolves v Barceloně dvakrát prohrával, ale vždy se anglickému mužstvu podařilo vyrovnat. Až v nastaveném čase domácí Jonathan Calleri rozhodl o výhře Espaňolu, ale to španělskému celku na postup nestačilo.

Vypjaté utkání se odehrálo v tureckém Istanbulu. Domácí Bsaksehir nastoupil proti Sportingu Lisabon a zápas se rozhodl až v prodloužením. V něm měl navrch domácí Bsaksehir.

Osmifinále si zahraje i Manchester United, který lehce prošel přes Bruggy. Utkání hodně ovlivnilo brzké vyloučení bývalého stopera Slavie Simona Deliho. Naopak Arsenal po prodloužení vypadl s Olympiakosem Pireus.

FC Porto - Leverkusen 1:3 (0:1), první zápas 1:2, postoupil Leverkusen
Branky: 65. Marega - 10. Alario, 50. Demirbay, 58. Havertz. ČK: 85. Soares (FC Porto)

Basilej - APOEL Nikósie 1:0 (1:0), první zápas 3:0, postoupila Basilej
Branka: 38. Frei z pen

LASK Linec - Alkmaar 2:0 (1:0), první zápas 1:1, postupuje LASK Linec.
Branky: 44. z pen. a 50. Raguz. ČK: 88. Wiesinger (LASK Linec)

Basaksehir - Sporting Lisabon 4:1 po prodl. (2:0, 3:1), první zápas 1:3, postoupil Basaksehir
Branky: 90+2. a 118. Višča, 31. Škrtel, 45. Aleksič - 68. Vietto

Salcburk - Frankfurt odloženo kvůli hrozbě orkánu na pátek 28. 2. 2020 od 18h.

Inter Milán - Ludogorec Razgrad 2:1 (2:1), první zápas 2:0, postupuje Inter Milán
Branky: 32. Biraghi, 45+4. Lukaku - 26. Oliveira-Souza

Benfica Lisabon - Šachtar Doněck 3:3 (2:1), první zápas 1:2, postupuje Šachtar Doněck
Branky: 9. Pizzi, 36 Días, 47. Silva - 12. vlastní Días, 49. Stěpaněnko, 71. Alan Patrick

Ajax Amsterodam - Getafe 2:1 (1:1), první zápas 0:2, postupuje Getafe
Branky: 10. Danilo, 63. vlastní Oliveira - 5. Mata

Celtic Glasgow - FC Kodaň 1:3 (0:0), první zápas 1:1, postupuje Kodaň
Branky: 82. Edouard z pen. - 51. Santos, 85. Biel, 88. N´Doye

FC Sevilla - Kluž 0:0, první zápas 1:1, postupuje Sevilla
ČK: 90+1. Bordeianu (Kluž)

Arsenal - Olympiakos Pireus 1:2 po prodl. (0:0, 0:1) první zápas 1:0, postupuje Olympiakos
Branka: 113. Aubameyang - 53. Cissé, 119. El Arabi

Manchester United - FC Bruggy 5:0 (3:0), první zápas 1:1, postupuje Manchester United
Branky: 82. a 90+3. Fred, 27. Fernandes, 34. Ighalo, 41. McTominay