Štetina s Hanckem můžou být pro Spartu optimální stoperskou dvojicí, hlásí Jiránek

Štetina s Hanckem můžou být pro Spartu optimální stoperskou dvojicí, hlásí Jiránek

I když nastupoval osmadvacetiletý slovenský stoper Lukáš Štetina ve Fortuna:lize pravidelně pouze do loňského září, nový kouč Sparty Václav Kotal na něj opět začal sázet.

Nástupce Václava Jílka má za sebou čtyři soutěžní duely ve službách áčka a hned ve třech případech vsadil právě na bývalého zadáka Dukly s krátkou minulostí v ukrajinské Premier League

Zkušeného borce, jenž už byl mnohými fanoušky i odborníky na Letné odepisovaný, chválil po největším derby v zemi i exreprezentant Martin Jiránek z Olympie Radotín...

"Takových bylo ve sparťanské obraně víc," podotkl na serveru iSport.cz čtyřicetiletý veterán, který se domnívá, že už by nyní až devátá Sparta pro zbytek jarní části mohla najít ideální stoperský tandem.

"S Dávidem Hanckem vypadají dobře. Pomohl jim celý tým, ale jestli takhle budou hrát dál, může to být optimální dvojice," doplnil na stránkách Deníku Sport Jiránek, jenž se loučil s tuzemskou nejvyšší soutěží v barvách Dukly.

Pakliže by na jeho slova došlo, Lischka, Kaya, Costa Nhamoinesu či Mandjeck už by si v nejbližších měsících nekopli. Poslední dva zmínění tedy minimálně ve středu obrany.