Marcelo dostal svolení k odchodu. Setká se znovu s Cristianem Ronaldem?

Marcelo dostal svolení k odchodu. Setká se znovu s Cristianem Ronaldem?

I když se v posledních dnech fotbal zastavil, ve fotbalovém zákulisí to žije. Podle posledních zpráv získal brazilský krajní bek Marcelo svolení k odchodu z Realu Madrid.

I když se Marcelo během třinácti let v Madridu zapsal do srdcí všech fanoušků „Bílého baletu“ a také do zlaté kroniky klubu, v posledních měsících dostával na hřišti stále méně příležitostí, což vedlo k jeho velké frustraci a touze po změně působiště.

Situaci okolo Marcela důkladně sleduje turínský Juventus, kde by se Marcelo mohl znovu setkat se svým velkým kamarádem Cristianem Ronaldem, který už po svém příchodu do Itálie apeloval na vedení „Staré dámy“, aby se pokusili Marcela získat.

Podle spekulací z Itálie má Juventus pro Brazilce připravenou smlouvu na čtyři roky s vyšším platem, než který pobírá v Madridu.

Zájem o Marcela má však také Paris Saint Germain, kde by se mohl Marcelo setkat se svými brazilskými kumpány Marquinhosem a Neymarem, u kterého se však stále jedná o jeho přesunu do Barcelony.

Vyloučené však není ani to, že zůstane a v Realu ukončí svou veleúspěšnou kariéru. Vedení údajně preferuje tuto možnost, ale z úcty ke službám, které klubu odvedl, mu umožnilo změnit působiště.