V Doosan aréně se vyvolávalo jméno Chorého. Povzbudilo to mě i kluky, přiznal dlouhán

V Doosan aréně se vyvolávalo jméno Chorého. Povzbudilo to mě i kluky, přiznal dlouhán
OBSAHUJE VIDEO

Viktoria má za sebou úspěšný vstup do nadstavby Fortuna:ligy, během níž se jí na domácí půdě podařilo přehrát Jablonec dvougólovým rozdílem. 

Co říkal na výhru Adrian Guľa? "Byl to náročný duel proti nepříjemnému soupeři. Je skvělé, že jsme opět udrželi i čisté konto. Za podpory našich fanoušků se nám podařilo vstřelit dva důležité góly. Kluci do toho dali všechno. Je to nadstavba a tím pádem zápasy mají svou úroveň až do konce,“ pronesl na webu fcviktoria.cz slovenský nástupce Pavla Vrby, jenž dosud se svým mužstvem prohrál pouze jednou a to v semifinále MOL Cupu.

Za Plzeň skórovali jak Aleš Čermák, jemuž asistoval Ondřej Mihálik, tak Tomáš Chorý, který otevíral skóre...

"Před zápasem jsme si říkali, že by bylo super, kdybychom udeřili ze standardní situace. Chtěl jsem to rozběhnout na přední tyč, tak jsem se odpoutal a na zadní to trknul. Napřed jsem si myslel, že to prodloužím, ale byl jsem v dobré situaci, tak jsem to zkusil přímo na bránu a spadlo to tam. Jsem šťastný," neskrýval spokojenost vytáhlý forvard s minulostí v Sigmě Olomouc.

Tradiční sběratel žlutých karet pak slavil svou trefu gestem, v němž ukázal adrce. "Před zápasem mi psala manželka, že je Den otců, tak mi říkala, že jako táta bych mohl dát gól. Vzpomněl jsem si na ni. Gól viděla i s dcerkou, takže byl speciálně pro ně," usmíval se kolega Kopice, Hořavy či Beauguela.

Pro Chorého šlo o pátý ligový gól sezony (to byl přitom mezi jedenácti vyvolenými jen třikrát) a když opouštěl po pětapadesáti minutách trávník, 2500 přítomných fanoušků vyvolávalo jeho jméno. "Povzbudilo to mě i kluky, byl jsem strašně rád," uzavřel na fcviktoria.cz pětadvacetiletý útočník.