Posila Leicesteru do evropské sezóny? Momentálně jí šéfuje Zidane

Posila Leicesteru do evropské sezóny? Momentálně jí šéfuje Zidane

Leicesteru se sice v posledních zápasech moc nedařilo, i přesto ale zažívá skvělou sezónu v Premier League a téměř jistě se příští sezóny bude účastnit evropských pohárů. Pokud se zadaří, tak Ligy mistrů, pokud ne, tak "pouze" Evropské ligy.

V obou případech to však bude nad očekáváním klubu před sezónou. Rodgers vede tým dobře, Vardymu to střílí a Lišky se v příští sezóně budou pokoušet dobýt Evropu. Po mistrovsvké sezóně 2015/16, v Lize mistrů tedy o rok později, vypadly ve čtvrtfinále Ligy mistrů, kam to dotáhnou příští rok?

Boj o příčky v Lize mistrů bude ještě zajímavý, jistou ji totiž mají Manchester City a Liverpool, o ty další místa se pře právě Leicester, Chelsea a Manchester United. Pokud ale budou Citizens z Ligy mistrů vyloučeni, klidně mohou slavnou znělku Ligy mistrů příští rok slyšet všechny tři týmy. Útok Leicesteru táhne Jamie Vardy, pro evropské poháry by mu ale Brendan Rodgers chtěl přivést parťáka.

A ne jen tak ledajakého. Lišky totiž chtějí lovit v Realu Madrid! Rodgersovi by se zamlouval Srb Luka Jovič, jenž do Madridu přišel teprve před rokem z Eintrachtu Frankfurt. V bundeslize zažil skvělé sezóny a dařilo se mu i v Evropské lize, kde Frankfurt vypadl až v semifinále, a po nepříliš povedeném roce na San Bernabeu by mohl okusit Premier League.