Tepličtí halfbeci nemají takovou formu, jakou by Hejkal očekával...

Tepličtí halfbeci nemají takovou formu, jakou by Hejkal očekával...

Zatímco první ligové kolo na příbramské půdě tepličtí Skláři zvládli, v Ďolíčku zůstali proti pardubickému nováčkovi bez bodů a před domácím soubojem s lépe postaveným Slováckem tak mají o čem přemýšlet...

Hlavní kouč Teplic Stanislav Hejkal po závěrečném hvizdu uvedl, že jeho tým nezvládl duel výsledkově ani herně a východočeský soubor triumfoval zcela zaslouženě.

Žlutomodří byli podle svého trenéra poraženi vlastními zbraněmi, na které přitom byli připraveni. "Celý týden jsme se bavili o tom, aby hlavně nepřišlo uspokojení. Nabádal jsem hráče, že to bude jiné utkání. Ale marně. Nepodali jsme výkon ani průměrný. Dokážeme hrát daleko líp ve středu pole, cítím neskutečné zklamání," prozradil na webu sport.cz šéf teplické lavičky.

Čím si vysvětluje to, že Grigar, Vondrášek, Marešek, Heindenreich a spol. zůstali o víkendu bez bodů? "Chtěli jsme dostat do hry střední zálohu. Trubače, Žitného, Kučeru. Jenže se to nepovedlo. Chtěli jsme dávat balony za obranu, chtěli jsme tam mít náběhy, protože jsme věděli, že Pardubice mají vysoko postavenou obranu. Balony tam ale nepřišly. Naši halfbeci nemají takovou formu, jakou bych očekával," ozřejmil na serveru sport.cz exsparťanský asistent.

Ten měl v neděli ve Vršovicích na lavičce náhradníků k dispozici pouze pět náhradníků, s tím, že absentovali také Moulis nebo Nazarov. "Moulise skolila viróza, Nazarov má zase svalové problémy. Oba doufám budu k dispozici pro příští zápas. U trojice Kozák, Hošek, Shejbal ještě uvidíme. Snad jeden z nich bude příště fit. Samozřejmě měl jsem omezené možnosti, svázané ruce s tím něco udělat, ale nevymlouvám se na to. Pořád se hraje na hřišti deset proti deseti a tohle utkání prostě musíme zvládnout," uzavřel na sport.cz Hejkal, jehož tým je ve formující se tabulce na průběžné desáté pozici.