Slavia proti Teplicím hrát přesilovku neměla. Na Letné rozhodčí nechybovali

V páteční předehrávce 4. kola Fortuna ligy rozhodčí Emanuel Marek poškodil Teplice, když už v 19. minutě vyloučil hostujícího Davida Heidenreicha, sešívaní poté hráli přesilovku neoprávněně. V nedělním utkání mezi Spartou a Zlínem bylo vše v pořádku.

Heidenreich podle komise rozhodčích nezmařil zjevnou brankovou příležitost. Při zápase dokonce asistoval videorozhodčí, konkrétně Jana Adámková. Unikající Petar Musa neustál souboj s Heidenreichem a sudí Marek teplickému stoperovi udělil rovnou červenou kartu, přestože domácího útočníka křižoval další bránící hráč.

Sešívání už v té době vedli 2:0. Poté stihli dát ještě další tři góly. Teplice snížily v závěru z penalty, kterou sudí Marek odpískal podle komise správně.

Mezi Spartou a Zlínem k žádnému pochybení nedošlo. Ve 48. minutě rozhodčí Pavel Rejžek správně vyloučil po dvou žlutých kartách zlínského Jawa. Dobře si počínal i při nařízené penaltě. Přitom se faulující Václav Procházka divil a dělal, že o ničem neví. Naopak trenér Kotal viděl penaltu i z lavičky. Sparta utkání se Zlínem otočila a zůstala v čele ligy.