Řepka nabádá mladého sparťana k pokoře, Podaný by ho potrestal stopkou na pět zápasů

Řepka nabádá mladého sparťana k pokoře, Podaný by ho potrestal stopkou na pět zápasů

Byť se jednadvacetiletý sparťanský univerzál Ladislav Krejčí mladší za svůj červený "loket" namířený na pardubického Tomáše Solila omluvil, zbytek ligového podzimu už ho s největší pravděpodobností mine.

"Za faul jsem byl po právu vyloučen. Nebyl v tom úmysl zranit protihráče. Každý souboj chci vyhrát a jdu do všeho naplno. Je mi líto, že se to stalo. Doufám, že Tomáš bude moct v pořádku nastoupit do dalšího zápasu," uvedlo exbrněnské Lvíče, které nebude chybět příští rok na malém Euru.

Disciplinární komise LFA se bude jeho zákrokem zabývat ve čtvrtek odpoledne, s tím, že majitel pěti žlutých karet z této sezony 2020/2021 může dostat trest i na více utkání.

Odchovanec Sparty a současný jablonecký bek Jakub Podaný by ho nešetřil. "Pět zápasů minimálně, tohle vážně ne," napsal na svém Twitteru bývalý hráč Olomouce, Teplic, Slovanu Bratislava či Dukly.

K držiteli českého poháru za ročník 2019/2020 se vyjádřil také odborník na "blikance" Tomáš Řepka, jenž toho zažil ze Spartou více než dost.

"Co se týká Krejčího, pochopím, ze každej hráč muže mít někdy blikanec znám to sám, ale to, co udělal ve středu, pro mě bylo za čáru a co já si pamatuju tak zákeřný fauly na hlavu sem si nedovolil, takže srovnání se mnou není úplně na místě. Chovat se na hřišti sebevědomě až takhle, navíc můžete až s nějakou vybudovanou pozici. Myslím si, že v jeho ěku by měl mít vic pokory. Zatím tak moc nedokázal," doplnil na svém Instagramu exreprezentační obránce, jenž nyní investuje čas a energii do trenérské kariéry.

Proč Berbr nechtěl poslouchat Tvrdíka? Portugalský šéf komise sudích měl mít údajně k ruce Královce

Zdorj: Twitter, Instagram